2. turnus (11.7.-20.7.2019) SPORTOVNÍ TÁBOR – ZUMBA/FOTBAL – Hry bez hranic

Zumba Dance letos s lektorkou Anou Marii Filo

Již tradičně jsme pro vás připravili tématický tábor zaměřený na tanec, pohyb a fotbal. Tento turnus je určen pro všechny zájemce o zumbu a fotbal - začátečníky i pokročilé, holky i kluky! Chceš-li si letos o prázdninách zatančit pravou zumbu - neboli moderní latinskoamerický "aerobik" s úžasnou lektorkou Anou Marii Filo z Peru, a zahrát fotbal pod vedením trenéru v čele se zkušeným Davidem Orságem, tak neváhej ani chvilku a přihlas se na náš tábor. Kromě tance a fotbalu si letos vyzkoušíme spoustu dalších netradičních her a disciplín, ve kterých budeme soutěžit, zápasit, ale především se bavit! Celý tábor navíc bude provázán tématem Hry bez hranic, kdy se budeme v čase mimo zumbu a fotbal bavit ve smíšených družstvech hrami, soutěžemi a disciplínami bez hranic. Nebudou chybět ani typické táborové aktivity jako táborák, výlety po okolí, koupání a podobně. Pokud se chcete naučit nové taneční choreografie, zdokonalit se ve fotbale a vyzkoušet si i něco nového, neváhejte a přijeďte! My už se na vás těšíme.

Ana Maria Filo - Zumba Dance
Ana Maria Filo

Fotbalový tábor s trenérem Davidem Orsagem

Hurá FOTBAL! A je to tady, letos najdou v Račím údolí své místo i milovníci fotbalu. Zatím co holky budou tančit Zumbu, kluci budou svádět nelítostné boje na travnatém hřišti o co nejvíce míčů v bráně protihráčů. Zkušení fotbaloví trenéři za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik povedou děti zábavnou cestou k zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­. Bude to opravdové fotbalové soustředění pro zkušené hráče, ale i pro začátečníky, kteří by se v budoucnosti rádi stali zářící fotbalovou hvězdou! Zkušení hráči budou mít šanci si vylepšit brilantní formu. Nováčci budou mít možnost naučit se základy taktiky i týmové spolupráce a zvýší své šance na budoucí hráčské úspěchy.

David Orság
David Orság

Organizační informace:

Nezapomeňte si vzít:
holky - pohodlné oblečení a obuv na výuku tanců, taneční kostým na večerní tanec a soutěž.
kluci -fotbalový dres (tričko, kraťasy), chráníče, štulpny, kopačky, tenisky a pokud máte, tak fotbalový míč (podepsaný).
všichni - lahev na pití! Šátek, bílé tričko na barvení, baterku, psací potřeby, pokud máte, tak zpěvník k táboráku (Já, písnička)

Kapacita tohoto turnusu je cca 100 dětí.  
Děti budou ubytovány v chatkách i budově - všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor je ve čtvrtek  11.7.2019 od 14:00 do 15:00 hod
Odjezd z tábora je v sobotu 20.7.2019 od 9:30 do 11:00 hod 

Jaké to s námi bylo loni 2018

Fotografie z 2. turnusu na https://www.facebook.com/pg/raciudoli/photos/?tab=album&album_id=1800939576609677

Hlavní vedoucí - Mgr. Alžběta Kaplová

Bětka žije v Olomouci a pracuje jako učitelka na základní škole v Uničově, kde pracuje také jako metodik prevence. Na tábory začala jezdit v 8 letech a v různých funkcích jezdí dodnes. Mnohaleté zkušenosti s tábory na různých pozicích, pedagogické vzdělání.

Kontakt: 724702942
mail: a.kaplova@gmail.com
facebook.com/betkakaplova

Zdravotník - MUDr. Veronika Panáčková

Veronika vystudovala medicínu, učila 8 let na zdravotní škole, již deset let jezdí na dětské tábory jako zdravotnice, pečovat o děti je jejím koníčkem.
Veronika žije v Zábřeze na Moravě.

Kontakt: 723307779
mail: supanda@seznam.cz

Lektorka Zumba - Ana Maria Filo

Anička pochází z jižní Ameriky z Peru, nyní žije ve Skorošicích. Je úžasná lektorka Zumby, vyučuje angličtinu a španělštinu. Tanec je pro Aničku vším, má ho prostě v krvi. Anička to s dětmi umí jako málo kdo a děti ji milují.

facebook.com/anafilodd

Hlavní trenér fotbalu -  David Orsag

Fotbal hraju od svých šesti let. Nejdřív jako hráč a dorostenec v Uničově, později v Července, ve Střelicích a v Pasece. Stále aktivně hraji za FC Kolos Jiříkov. Trenérskou dráhu jsem zahájil asi před pěti lety s mladšími benjamínky v Pasece, kteří jsou nyní staršími benjamínky. Mám trenérskou licenci OFSO sk. C.

facebook.com/david.orsag.12

Oddíloví vedoucí:

Pavlína Kučerová

Studuji vysokou školu pedagogickou v Olomouci, mám ráda turistiku, výtvarné tvoření a sportovně kolektivní hry s dětmi.

facebook.com/pavlina.kucerova.355

Hana Urbánková

Od roku 2001 pracuji jako učitelka, ve škole mám také funkci školního metodika preventivních aktivit, jsem máma dvou kluků, na tábory jsem jezdila už jako dítě, nyní  jako vedoucí, baví mne práce s menšími dětmi a  volný čas ráda trávím v přírodě. 

Simona Šmehylová

S dětmi jsem v kontaktu již sedm let jako učitelka v mateřské škole. Vystudovala jsem obor předškolní a mimoškolni pedagogika. Již pokračuje na škole CMTF UP obor Sociální pedagogika. Mám bohaté zkušenosti v oblasti hry na klavír, kytaru a zpěvu. Před rokem jsem se začala věnovat józe a absolvovala některé semináře v souvislosti s jógou pro děti MŠ a ZŠ. Nyní žiji v Praze.

facebook.com/divoka.pulka

Adam Weber

Studuje jazykovou školu v Praze, na táborech v Račím údolí, téměř vyrostl. Jezdil jako dítě, jako praktikant a nyní jako vedoucí. Je společenský, pečlivý a má rád děti. Koníčky má fotbal, focení a malování.

Praktikanti

  • Kristýna Dohnalová
  • Jakub Haltmar
  • Tereza Netopilová
  • Kateřina Šulcová - Jmenuji se Kačka a jsem studentkou jesenického Gymnázia. Ráda kreslím, zpívám, čtu si a starám se o děti mých sourozenců. Na táborech v Račím údolí jsem byla dohromady čtyřikrát - loni poprvé jako praktikantka. Práce s dětmi mě moc baví a naplňuje, ráda poznávám nové lidi. Tak snad budu mít tu čest starat se v létě o vaše ratolesti! 
  • Dominik Holčík 
  • Veronika Vrtělková

Časový harmonogram

7:30 Budíček + rozcvička
8:00 snídaně 1 sk.
8.15 snídaně 2. sk
8:30 úklid chatek, pokojů
9:00 - 10:00 zumba 1 sk
9:00 - 11:00 oddílová činnost 2 sk
11:00 - 12:00 zumba 2 sk
10:00 - 12:00 oddílová činnost 1sk
9:00 - 12:00 oddílová činnost fotbal
12:00 oběd 1 sk
12:20 oběd 2 sk
13:00 - 14:30 polední klid
14:45 svačina
15:00 - 16:00 zumba 1 sk
15:00 -17:00 oddílová činnost 2 sk
17:00 - 18:00 zumba 2 sk
16:00 - 18:00 oddílová činnost 1 sk
15:00 - 18:00 oddílová činnost fotbal
18:00 večeře 1 sk
18:20 večeře 2 sk
19:00 hlavní nástup
19:30 – 21.30 večerní program, olympiáda
21:30 příprava na večerku
22:00 večerka