1. turnus (2.7.-11.7.2020) PŘEKONEJ SÁM SEBE

TÉMA:   PŘEKONEJ SÁM SEBE

Náš tábor je proti jiným táborům odlišný především v tom, že do něj vrátíme pořádek a  disciplínu. 🙂 Nabízíme fyzické zdokonalení, orientaci v terénu, přežití v přírodě, koupání, táboráky a výlety do okolí. Můžeš se těšit na  obrovské množství dovedností a opravdové nevšední zážitky.

Nezapomeň si s sebou vzít maskáče nebo tmavé oblečení, sportovní oblečení, kšiltovku, pevnou kotníkovou obuv, sportovní obuv, malý batoh, láhev na pití (1 l ), bloček,  psací potřeby a baterku.

tábor nevšedních zážitků

Organizační informace:

Nezapomeňte si vzít:  černé tričko, lahev na pití 1l

Kapacita tohoto turnusu je 80 dětí.  
Děti budou ubytovány pouze v chatkách. - všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor je ve čtvrtek 2.7.2020 od 14:00 do 15:00 hod

Odjezd z tábora  je v sobotu 11.7.2020 od 9:30 do 11:00 hod 

Hlavní vedoucí - Mgr. Tatiana Bednaříková

Táňa je vystudovaná pedagožka, vedení táborů se stalo součástí jejího profesního života. V současnosti působí jako ředitelka Základní umělecké školy Javorník.

Tatiana žije v Javorníku.
Profesí je pedagog.
Kontakt: 584440210, mail: zusjav@tiscali.cz

Zdravotník -  Markéta Zetochová

Jako dítě jezdila moc ráda na tábory do Račího údolí, když trošku vyrosta začala jezdit jako praktikantka a poté co dostudovala zdravotní školu pracuje u nás jako nejmilejší zdravotník.  Práce s dětmi je pro Markétku radostí. 
Markéta z Javorníku.
Studuje zdravotní školu.

Kontakt:  +420 722044096
mail: 31marketa@email.cz
facebook.com/marketa.zetochova

Oddíloví vedoucí:

Zbyněk Ketner

Ve školním roce působím jako učitel dechových nástrojů na ZUŠ Javorník a jako lektor loveckého troubení v Brně na Mendelově univerzitě. Hudbě se věnuji i ve volném čase jako člen DOM Jeseník a kapely Dynybyly band. Jako myslivec trávím rád čas v lesích a na loukách kolem Račího údolí, jehož příroda mě naplňuje životním optimismem. Proto doufám, že budu moci předat trochu této radosti dál a dopřát naším malým táborníkům úžasné zážitky, které nikde jinde nenajdou. Těším se na vás!

Martina Řeháková

 

Simona Horáková

Jsem učitelkou v ZUŠ Javorník, kde učím hrát děti na zobcovou a příčnou flétnu. Studuju PdF v Olomouci - obor Speciální pedagogiku. K dětem mám krásný vztah.

Martin Nosek

Vystudoval jsem pedagogickou fakultu Ostravské univerzity, aprobaci dějepis - výchova k občanství.. 18 let působím jako učitel na ZŠ. Mezi mé koníčky patří historie, lukostřelba, turistika, amatérské divadlo, cyklistika a plavání. A miluji šípkovou marmeládu!

Adam Weber

Studuje vysokou školu ekonomickou v Praze, na táborech v Račím údolí, téměř vyrostl. Jezdil jako dítě, jako praktikant a nyní jako vedoucí. Je společenský, pečlivý a má rád děti. Koníčky má fotbal, focení a malování.

 

Časový harmonogram:

7:15 budíček
7:30 rozcvička
8:00 snídaně
9:00 dopolední program (10:00 - svačina)
12:00 oběd
13:00 - 14:15 polední klid
14:30 odpolední program (14:15 svačina)
18:00 večeře
19:00 večerní program (+ druhá večeře)
21:30 osobní hygiena
22:00 večerka