2. turnus (11.7.-20.7.2020) SPORTOVNÍ TÁBOR – TANEC/FOTBAL

TÁMA: DETEKTIVOVÉ

Druhý turnus táborů v Račím údolí je již tradičně věnován sportu a pohybu! Holky budou tancovat a kluci hrát fotbal. Tanec bude letos pod vedením taneční lektorky Anety Kratochvílové a fotbal už tradičně povede David Orság.

Kromě sportu však nebude chybět ani celotáborová hra, letos na téma DETEKTIVOVÉ. Projdeme výcvikem detektivů, vyzkoušíme si šifrování, maskování a třeba i vyřešíme rychlebskou záhadu.

Nebudou chybět ani typické táborové aktivity jako táborák, výlety po okolí, koupání a podobně. Pokud se chcete naučit nové taneční choreografie, zdokonalit se ve fotbale a hlavně se dobře bavit, neváhejte a přihlaste se na náš tábor! My už se na vás těšíme.

Tanec s lektorkou Anetou Kratochvílovou

Bav se tancem. Každý den jiný druh tance! Každý den jedna taneční choreografie. To zažiješ opravdu jen v Račím údolí s taneční lektorkou Anetou Kratochvílovou. Máš rád/a tanec, energii a zábavu? Aerobik, zumba, moderní tanec, gymnastika, orientální tanec, dancehall, roztleskávačky, mažoretky, latinskoamerické tance, to vše tě čeká na našem 2. turnusu. Neváhej a zažij s námi protančené letní dny. Aneta Kratochvílová, studentka vysoké školy oboru psychologie, je nekolikanásobná Mistryně Evropy a držitelka několika tanečních certifikátů. Také národní porotce mažoretkového sportu v asociace CMA. Nyní působí jako vedoucí Taneční školy Anety Kratochvílové.

 

Fotbalový tábor s trenérem Davidem Orsagem

Hurá FOTBAL! A je to tady, letos najdou v Račím údolí své místo i milovníci fotbalu. Zatím co holky budou tančit Zumbu, kluci budou svádět nelítostné boje na travnatém hřišti o co nejvíce míčů v bráně protihráčů. Zkušení fotbaloví trenéři za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik povedou děti zábavnou cestou k zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­. Bude to opravdové fotbalové soustředění pro zkušené hráče, ale i pro začátečníky, kteří by se v budoucnosti rádi stali zářící fotbalovou hvězdou! Zkušení hráči budou mít šanci si vylepšit brilantní formu. Nováčci budou mít možnost naučit se základy taktiky i týmové spolupráce a zvýší své šance na budoucí hráčské úspěchy.

David Orság
David Orság

Organizační informace:

Nezapomeňte si vzít:
holky - pohodlné oblečení a obuv na výuku tanců, taneční kostým na večerní tanec a soutěž.
kluci -fotbalový dres (tričko, kraťasy), chráníče, štulpny, kopačky, tenisky a pokud máte, tak fotbalový míč (podepsaný).
všichni - lahev na pití! Šátek, bílé tričko na barvení, baterku, psací potřeby, pokud máte, tak zpěvník k táboráku (Já, písnička)

Kapacita tohoto turnusu je cca 80 dětí.  
Děti budou ubytovány pouze v chatkách - všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor je v sobotu  11.7.2020 od 14:00 do 15:00 hod
Odjezd z tábora je v pondělí 20.7.2020 od 9:30 do 11:00 hod 

Jaké to s námi bylo loni 2019

Fotografie z 2. turnusu na https://www.facebook.com/pg/raciudoli/photos/?tab=album&album_id=2354779201225709

Hlavní vedoucí - Mgr. Alžběta Kaplová

Bětka žije v Olomouci a pracuje jako učitelka na základní škole v Uničově, kde pracuje také jako metodik prevence. Na tábory začala jezdit v 8 letech a v různých funkcích jezdí dodnes. Mnohaleté zkušenosti s tábory na různých pozicích, pedagogické vzdělání.

Kontakt: 724702942
mail: a.kaplova@gmail.com
facebook.com/betkakaplova

Zdravotník - MUDr. Veronika Panáčková

Veronika vystudovala medicínu, učila 8 let na zdravotní škole, již deset let jezdí na dětské tábory jako zdravotnice, pečovat o děti je jejím koníčkem.
Veronika žije v Zábřeze na Moravě.

Kontakt: 723307779
mail: supanda@seznam.cz

Oddíloví vedoucí:

Lektorka tance - Aneta Kratochvílová

Jsem studentka vysoké školy, obor psychologie. Jsem certifikovaná instruktorka zumby a člen APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování), jsem několikatinásobná mistryně České Republiky a Evropy v mažoretkovém sportu. Působím jako taneční trenérka v tanečním studio Lenky Bachové, kde se mimo jiné podílím na organizaci tanečních příměstských táborů. Jako táborová vedoucí v Račím údolí funguji již třetím rokem. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje.

Hlavní trenér fotbalu -  David Orsag

Fotbal hraju od svých šesti let. Nejdřív jako hráč a dorostenec v Uničově, později v Července, ve Střelicích a v Pasece. Stále aktivně hraji za FC Kolos Jiříkov. Trenérskou dráhu jsem zahájil asi před pěti lety s mladšími benjamínky v Pasece, kteří jsou nyní staršími benjamínky. Mám trenérskou licenci OFSO sk. C.

facebook.com/david.orsag.12

Pavlína Kučerová

Studuji vysokou školu pedagogickou v Olomouci, mám ráda turistiku, výtvarné tvoření a sportovně kolektivní hry s dětmi.

facebook.com/pavlina.kucerova.355

Hana Urbánková

Od roku 2001 pracuji jako učitelka, ve škole mám také funkci školního metodika preventivních aktivit, jsem máma dvou kluků, na tábory jsem jezdila už jako dítě, nyní  jako vedoucí, baví mne práce s menšími dětmi a  volný čas ráda trávím v přírodě. 

Simona Šmehylová

S dětmi jsem v kontaktu již sedm let jako učitelka v mateřské škole. Vystudovala jsem obor předškolní a mimoškolni pedagogika. Již pokračuje na škole CMTF UP obor Sociální pedagogika. Mám bohaté zkušenosti v oblasti hry na klavír, kytaru a zpěvu. Před rokem jsem se začala věnovat józe a absolvovala některé semináře v souvislosti s jógou pro děti MŠ a ZŠ. Nyní žiji v Praze.

facebook.com/divoka.pulka

Adam Weber

Studuje vysokou školu ekonomickou v Praze, na táborech v Račím údolí, téměř vyrostl. Jezdil jako dítě, jako praktikant a nyní jako vedoucí. Je společenský, pečlivý a má rád děti. Koníčky má fotbal, focení a malování.

Praktikanti

  • Kristýna Dohnalová
  • Tereza Netopilová
  • Kateřina Šulcová - Jmenuji se Kačka a jsem studentkou jesenického Gymnázia. Ráda kreslím, zpívám, čtu si a starám se o děti mých sourozenců. Na táborech v Račím údolí jsem byla dohromady čtyřikrát - loni poprvé jako praktikantka. Práce s dětmi mě moc baví a naplňuje, ráda poznávám nové lidi. Tak snad budu mít tu čest starat se v létě o vaše ratolesti! 
  • Veronika Vrtělková

Časový harmonogram

7:30 Budíček + rozcvička
8:00 snídaně 1 sk.
8.15 snídaně 2. sk
8:30 úklid chatek, pokojů
9:00 - 10:00 zumba 1 sk
9:00 - 11:00 oddílová činnost 2 sk
11:00 - 12:00 zumba 2 sk
10:00 - 12:00 oddílová činnost 1sk
9:00 - 12:00 oddílová činnost fotbal
12:00 oběd 1 sk
12:20 oběd 2 sk
13:00 - 14:30 polední klid
14:45 svačina
15:00 - 16:00 zumba 1 sk
15:00 -17:00 oddílová činnost 2 sk
17:00 - 18:00 zumba 2 sk
16:00 - 18:00 oddílová činnost 1 sk
15:00 - 18:00 oddílová činnost fotbal
18:00 večeře 1 sk
18:20 večeře 2 sk
19:00 hlavní nástup
19:30 – 21.30 večerní program, olympiáda
21:30 příprava na večerku
22:00 večerka