4. turnus (26.7. – 4.8.2020) HARRY POTTER

Organizační informace:

Kapacita tohoto turnusu je cca 80 dětí.
Děti budou ubytovány v chatkách. Všichni musí mít spací pytel.
Nástup na tábor je v neděli 26.7.2020 od 14:00 do 15:00 hod
Odjezd z tábora je v úterý 4.8.2020 od 9:30 do 11:00 hod

Jaké to bylo s námi loni 2019:

Fotografie ze 4. turnusu na https://www.facebook.com/pg/raciudoli/photos/?tab=album&album_id=2385307324839563

Hlavní vedoucí - Mgr. Kateřina Spillerová

Na Račí údolí jezdím jako vedoucí od roku 2002. Jako hlavní vedoucí od roku 2009. Pracuji jako učitelka na základní škole v Zábřehu na Moravě a v odpoledních hodinách působím jako trenér atletiky v TJ Šumperk. Doma na mě čekají čtyři děti. Do Račáku jezdím velice ráda, protože jsou tam příjemní lidé a krásné prostředí. Baví mě s naším skvělým táborovým týmem vymýšlet pro děti zábavu a zažít pokaždé něco nového.
Kačka je ze Šumperku
Kontakt: 777667548, mail: katerinaspillerova@seznam.cz

Zdravotník - Klára Matějčkova

Klárka pracuje jako instrumentářka na očním sále v Šumperku. Zajišťuje zdravotní dozor na různých sportovních akcích a podílí se i na práci ČČK (Český červený kříž). Má dvě děti Míšu a Aničku, kteří se na tábor v Račáku každým rokem také moc těší. Od roku 2010 jezdí jako zdravotnice s náma do Račího údolí. Děti ji neřeknou jinak než" naše zdravuška Klárka". Je to naše sluníčko,který má pro všechny pochopení a ochotu za každé situace pomoci.
Klárka žije v Šumperku
Kontakt: 777952883

Vedoucí:

Petra Mraznicová

Pracuji jako učitelka na základní škole v Horní Moštěnici, kde učím přírodopis a informatiku. Na naší škole trénuji holky i kluky florbal. Na tábor jezdím jako vedoucí od roku 2004. Díky úžasným dětem, které s námi jezdí, se na tábor vždy těším. Račí údolí mám moc ráda a stal se mojí srdcovkou.

facebook.com/petra.mraznicova

Barbora Hájková

Račák navštěvuji jako oddílový vedoucí od roku 2008. Pod svými křídly provázím táborem nejmladší děti a mám radost, že se s mnohými z nich setkávám i v dalších letech. Vystudovala jsem obor Rozvoj venkova a zemědělství na České zemědělské univerzitě v Praze. V současné době působím jako administrátor žádostí o zemědělské dotace. K zemědělství a přírodě mám blízký vztah. Volný čas nejraději trávím brouzdáním po horách, občas tempo zrychlím a hřebeny Jeseníků a Rychleb přeběhnu, ráda si přivstanu na východ slunce nebo přímo složím hlavu po širým hvězdným nebem a přečkám noc v přírodě. Jsem 15 let členkou Dechového orchestru mladých ZUŠ Jeseník, kde hraji na saxofon. Těším se, že budu moci Vašim dětem předat kousek mé energie a seznámit je s kouzelným místem, jakým Račí údolí na plné čáře je.

facebook.com/barbora.hajkova.14

Ondřej Vrtělka

Jezdím do Račího údolí od roku 2014. Poprvé jako praktikant, následně jako oddílový vedoucí. Práce s dětmi mě baví, proto se těším na další nezapomenutelné táborové zážitky. Studuji třetím rokem chemii na VŠCHT v Praze.

facebook.com/ondrej.vrtelka

Dominik Ovesný

Na dětský tábor v Račím Údolí jezdím od roku 2011, jako vedoucí oddílu od roku 2013 . V osobním životě jsem studentem medicíny na 2. lékařské fakultě v Praze, rekreačně se věnuji některým sportům (běh a squash) a rád se taky vydávám na výlety se svými přáteli. Na práci s dětmi mě velmi baví jejich nespoutanost a také krásný, ničím nepoznamenaný pohled na svět.

facebook.com/dominik.ovesny.5

Dominika Tomaštíková

Jsem studentka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Studuji obor Učitelství pro mateřské školy. Na tábory jezdím od roku 2012. Začínala jsem jako praktikant a nyní jezdím jako vedoucí. Ve svém volném čase hlídám děti v Olomouci. Pocházím ze Zlatých Hor.

Tereza Adamová

Studuji na FF UPCE - Německý jazyk pro odbornou praxi. Na tábor jsem jezdila od 15let jako praktikant, od 18 jako vedoucí. Jsem také součástí týmu, který připravuje a realizuje adaptační kurzy pro SŠ. Ráda sportuji, pracuji s dětmi.

facebook.com/adamova.tereza

Aneta Jasanová

Jsem studentkou na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Ráda běhám na lyžích nebo hraju volejbal. Dříve jsem závodně tancovala mažoretky. Na tábor do Račího údolí jezdím od roku 2010, kdy jsem začínala jako táborník a nyní jezdím jako vedoucí.

facebook.com/AnetkaJasanova

Klára Rozehnalová

Jsem ze Šumperka. V současné době studuji Lékařskou genetiku na MU v Brně. Na různé tábory jezdím už od čtyř let, od 18 let jako vedoucí. Do Račího údolí jezdím od roku 2012. Jsem skaut a ráda sportuji, ve volném čase v Brně vedu kroužky pro děti.

facebook.com/klara.rozehnalova

Daniela Hlavatá

Honza Hrivnák

Pracuji jako manažer v IT firmě. Na tábory jezdím jako vedoucí od roku 2011 a jako dítě jsem jezdil přes 10 let na sportovní tábory. Zaměřuji se tak především na sportovní hry a hry spojené se zručností. Ve volném čase pracuji také jako zakladatel neziskového spolku a organizátor společenských a kulturních akcí pro dospělé.

Praktikanti:

Jan Jasan
Jonáš Bubík
Hanka Štěpánová

Časový harmonogram

7:15 budíček
7:30 pozdrav slunci (rozcvička)
8:00 snídaně
9:00 oddílová činnost (10:00 - svačina)
12:00 oběd
13:00 - 14:15 polední klid
14:30 oddílová činnost  (14:15 svačina)
18:00 večeře
19:00 večerní program (+ druhá večeře)
21:30 osobní hygiena
22:00 večerka