Letní dětské tábory 2020

Upozornění 
V současné době nebudeme vystavovat faktury na letní dětký tábor, čekáme do odvolání nouzového stavu v ČR. 
Děkujeme za pochopení. Věřím, že se tábory budou konat, stejně jako každý rok. Pro tuto chvíli se nic nemění, všechny již přijaté objednávky jsou platné!  Nové objednávky přijímáme!
Pokud by ovšem bylo konání letních dětských táborů z důvodu koronaviru vládou ČR zakázáno,  budou vám již uhrazené peníze vráceny zpět na váš účet v plné výši.  

Pokud možno přeji klidné dny. 

Martina Řehová - provozovatelka rekreačníh zařízení. 

 

Letní dětské tábory

Letní dětské tábory mají v Račím údolí mnohaletou tradici. Naše společnost je úspěšně pořádá od roku 1997 a jsme rádi, že díky vaší přízni a spokojenosti vašich dětí jsou naše tábory stále velmi žádané. 

Zkušený a kvalifikovaný tým našich vedoucích připravuje pro děti každý rok nový program, který je propracovaný do posledních detailů. Tábor má vždy nové celotáborové téma, které určuje příběh jednotlivých turnusů. Program je připraven s ohledem na věk dětí, jejich zdatnost a zájmy. Naší prioritou je ale samozřejmě bezpečnost, pohodlí a vyžití dětí.

Vlevo najdete pod každým turnusem informace o programu a kontakt na hlavního vedoucího a zdravotníka. Na tyto osoby se můžete kdykoliv obrátit se svými dotazy.

Všechny turnusy jsou desetidenní. Celková cena je 5.500,-Kč .

TÁBORY PRO DĚTI RAČÍ ÚDOLÍ

Cílem našich táborů není jen zábava. Chceme děti také něco naučit. Například základním tábornickým dovednostem a správnému chování k přírodě. Smyslem našich celotáborových her a programů je mimo jiné ukázat dětem význam hodnot, jako jsou přátelství, tolerance, respekt, úcta a vzájemná pomoc. Bohužel čím dál tím více děti má kamarády jen na Facebooku a jedinou zábavou v jejich volném čase bývá právě počítač. O to těžší je vymyslet pro děti program, který je zaujme a vtáhne do děje táborového příběhu, ve kterém je dostatek pohybu, tvořivosti, soutěží, zábavy a hlavně legrace. A našim vedoucím se to opravdu daří, nejsou to jen odborníci ale především nadšenci, které práce s dětmi opravdu baví. Je nádherné vidět, jak po počátečním ostychu začnou děti úžasně spolupracovat, zapomenou na to, že jsou bez počítače a že nemají signál na mobilu. A jak najdou nové kamarády a začnou prožívat skutečné, ne virtuální, dobrodružství.

Dětské tábory jsou určeny pro děti od 6 do 15 let. Ročně se našich letních táborů zúčastní cca 400 dětí.