Ubytování v Rychlebských horách

UPOZORNĚNÍ: Z DŮVODU VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU V ČR, JSME BYLI NUCENI POZASTAVIT PLÁNOVANÉ OPRAVY ROZVODŮ VODY, KANALIZACE A ELEKTROINSTALACÍ V PENZIONU ISOLDE. ZAHÁJENÍ PROVOZU PENZIONU SE TUDÍŽ POSOUVÁ AŽ NA SRPEN 2020.

ZAHÁJENÍ PROVOZU UBYTOVÁNÍ V CHATKÁCH A KEMPU (STANECH) BUDE OD KVĚTNA 2020.

VÝLETNÍ HOSPŮDKA IZOLDE ZAHÁJÍ PROVOZ V KVĚTNU 2020, KDY BUDE OTEVŘENO O VÍKENDECH. POKUD NEBUDE DO TÉ DOBY ZRUŠENA KARANTÉNA BUDEME PRODÁVAT OBČERSTVENÍ Z OKÉNKA. 

TĚŠÍME SE NA VÁS !                                             MARTINA ŘEHOVÁ provozovatelka    Dne 7.4.2020

 

V srdci Rychlebských hor - Račím údolí  na vás čeká Penzion Isolde. K ubytování jsou připraveny vícelůžkové pokoje jak s vlastním sociálním zařízením, tak se společným sociálním zařízením na chodbě, čtyřlůžkové chatky a sruby. Možné je i stanování.

Pokoje jsou v současné době uzavřeny z důvodu opravy rozvodů vody. Předpokádané zahájení provozu pokojů je plánováno na červenec 2020. 

Všechny typy ubytování mají jednu věc společnou – krásně si v nich odpočinete a to nejen proto, že je zde nádherná příroda, čistý vzduch a krásně zurčící Račí potok, ale také proto, že se vám sem nikdo nedovolá. Není tu téměř žádný signál a wi-fi pouze v hospůdce Isolde. Věřte, že zde zapomenete na všechen stres a starosti, vítají Vás RYCHLEBSKÉ HORY - HORY TICHA A ZASTAVENÍ. Zde na konci světa, budete od civilizace opravdu odtrženi!

Rekreační zařízení Račí údolí má celkovou ubytovací kapacitu 132 osob, z toho 44 v penzionu, 68 v chatkách a 20 ve srubech.